Troll Face Quest TV Shows

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 88.3 MB
  • Version 1.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Spil
Troll Face Quest TV Shows mobil oyununa ücretsiz bir şekilde sahip olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Troll Face Quest TV Shows mobil oyunu iğrenç şakaların eğlendirici yönleri eşliğinde keyfinize bakacağınız başarılı bir eşek şakası oyundur. Oyunu IOS  cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Bir çok mekanda bir çok bulmacayı çözmeye çalışacaksınız. 

Akıllara durgunluk veren trolleme seviyelerinde ilerlerken, popüler TV programlarından birçok karakterle karşılaşacaksınız. Eşek şakasının kurbanı ya onlar olacak ya da siz olacaksınız. Bunun kararını vermek de size kalmış durumdadır. Kış geldiğinde, trolcü zombiler özgürce dolaşmaya başlıyor. Trollemelerden koruyan sarı bir tulum giyerek ve sizi trol hapishanesinden kurtaracak birine ihtiyacınız olması halinde hilekar bir avukat kiralayarak, müthiş trolleme savaşına hazırlanın. 

Kafanızı karıştıran bulmacaların ipe sapa gelmez bu dünyasında kafanızı duvara vurmak istediğiniz anlar olacak. Durmak bilmeyen trollemenin sizi etkilemesine izin verirseniz, anında tımarhaneyi boylayabilirsiniz. Sakin olun ve acımasız trolleri kendi oyunlarında yenerek Troll Face Quest TV Shows mobil oyununun kazanan kişisi siz olun. Bu sizin zaferiniz onlara karşı asla boyun eğmeyin. 

Troll Face Quest TV Shows indir
DİĞER SÜRÜMLER